تبلیغات
تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز - گزارش دیلی سان از تیم‌های گروه F جام جهانی ایران در خط حمله ستارگان خوبی دارد

تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز
 
ورزش ضامن سلامتی------پیام آور صلح و دوستی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
روزنامه دیلی سان در گزارشی به تحلیل نقاط ضعف و قدرت تیم‌های حاضر در گروه F پرداخته است.
به نقل از دیلی سان، عقاب‌های نیجریه در جام جهانی 2014 در گروه F با تیم آرژانتین و تیم‌های تازه کار بوسنی و ایران رقابت سختی پیش رو دارد بسیاری بر این عقیده‌اند عقاب ها در گروه نسبتا آسانی قرار دارند.


بسیاری از کارشناسان فوتبال معتقدند شانس نیجریه و آرژانتین در این گروه برای صعود بیشتر است. نگارنده این مقاله مشکلات تیم‌های گروه F را بررسی کرده است.

وی معتقد است "ایران در خط حمله ستارگان خوبی دارد و روی سیدجلال حسینی مدافع سخت کوش خود حساب ویژه ای باز کرده است اما نگرانی درباره میانگین سنی بالای این تیم برای آماده‌ سازی کماکان وجود دارد. بیشتر بازیکنانی که به تیم ملی ایران دعوت شده اند از باشگاه‌های سطح پایین ایران هستند.

کارلوس کی‌روش مشکلات زیادی با بازیکنان خسته ایرانی در جام جهانی خواهند داشت ایران در آخرین بازی تدارکاتی‌اش به راحتی در خانه مغلوب گینه شد.

نیجریه تعدادی بازیکن جوان به تیمش دعوت کرده‌ است. این تیم سال گذشته در جام ملت‌های آفریقا عملکرد خوبی داشته اما کم تجربگی تیم به ضرر آنهاخواهد بود تعداد کمی از بازیکنان این تیم در اروپا بازی می‌کنند بیشترین نگرانی "کشی" خط حمله این تیم است بازی دوستانه اخیر این تیم مقابل مکزیک نشان دهنده ضعف خط حمله این تیم است.

تنها امید "کشی" "امانوئل امینکه" است. نگرانی بزرگ تیم آرژانتین خط دفاعش و میانگین بالای سینی مدافعان این تیم است همانطور که مسی و دیگر بازیکنان خط حمله آرژانتین می‌توانند به راحتی گل بزنند، به همان راحتی هم می‌توانند گل بخورند تیم فوتبال بوسنی اولین جام جهانیش را تجربه می‌کند این تیم در خط حمله و هافبک بازیکنان خوبی دارد اما در خط دفاعی عملکرد ضعیفی دارد.


منبعyjc.ir
.: Weblog Themes By Pichak :.


http://bj2014.mihanblog.com
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود
  • تی وی بانک
  • تک تاز بلاگ
  • قالب بلاگ اسکای
  •