تبلیغات
تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز - مفسر ورزشی عربستان خواستار ائتلاف فدراسیون فوتبال کشورش با ایران شد

تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز
 
ورزش ضامن سلامتی------پیام آور صلح و دوستی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
به گزارش فوتبال آنلاین :

مفسر ورزشی عربستان سعودی با اشاره به قدرت فوتبال ایران تصریح کرد: عربستان سعودی برای حفظ کرسی های خود در لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا باید با ایران ائتلاف کند.

«محمد الزایدی» روز شنبه در یک برنامه رادیویی با اشاره به اینکه نظام لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا در حال تغییر است، گفت: پیشنهاد تغییرات در برگزاری مسابقات لیگ فوتبال قهرمانان باشگاه های آسیا در راهروهای کنفدراسیون فوتبال آسیا است.

 وی افزود: نظام پیشنهادی جدید برای برگزاری لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، فوتبال دو کشور عربستان سعودی و ایران به عنوان قدرت های فوتبال غرب آسیا را تهدید می کند.

 این مفسر ورزشی عربستان سعودی ادامه داد: بدون شک، نظام جدید لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا، یک یا نیم سهمیه از هر دو کشور را کاهش خواهد داد، از این رو همکاری فدراسیون های فوتبال دو کشور ضروری است.

 الزایدی با اشاره به اینکه فوتبال در عربستان و ایران از تماشاگران زیادی برخوردار است، تصریح کرد: لیگ ما می تواند در بین لیگ های سطح بالای جهان قرار گیرد اما همه این ها به روابط نمایندگان ما با کنفدراسیون فوتبال آسیا و قدرت آنها بستگی دارد.

 وی در ادامه به اختلافات بوجود آمده بین فدراسیون فوتبال عربستان با باشگاه های این کشور اشاره کرد و افزود: کنترل امور از دست «احمد عید» رییس فدراسیون فوتبال عربستان سعودی

 خارج شده است و کمیته های مختلف این فدراسیون هر یک به سود خود عمل می کنند.

 این مفسر ورزشی عربستان سعودی افزود: یکی از ضعف های فدراسیون فوتبال عربستان این است که قدرت رسانه ای باشگاه ها بیش از این فدراسیون است و تیم ها با فشار رسانه ها امور را به سود تغییر می دهند..: Weblog Themes By Pichak :.


http://bj2014.mihanblog.com
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود
  • تی وی بانک
  • تک تاز بلاگ
  • قالب بلاگ اسکای
  •