تبلیغات
تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز - خداداد: بازیکنان ما الگوی مقاومت و فداکاری هستند/ داور برای ما غش نکند، برای حریف هم بیهوش نشود

تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز
 
ورزش ضامن سلامتی------پیام آور صلح و دوستی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
خبرآنلاین نوشت؛

خداداد عزیزی در تلاش است تا مانع سقوط ابومسلم بدون مالک و پول به لیگ دسته دوم شود.


کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چند روز قبل او را بابت اعتراض به یک داور 3 میلیون تومان جریمه کرد. حماسه‌ساز ملبورن در همین خصوص می گوید: من از روی سکوهای تماشاگران و در کنار آنها به سوت اشتباه داور اعتراض کردم؛ چگونه می‌خواهند یک تماشاگر را جریمه کنند؟ وقتی داور هتلی که ما به عنوان میزبان برایش تهیه کرده‌ایم را رها کرده و به هتل دیگری می‌رود، وقتی برایش افت دارد که سوار خودروی سمند ما شود و با اتومبیل دیگری در مشهد تردد می‌کند و وقتی غذای ما را دوست ندارد و به محل دیگری می‌رود، چه باید بگویم؟ من نخواستم داور به سمت تیمم غش کند و البته دوست ندارم به نفع تیم حریف بیهوش شود! بهتر است مسئولان فوتبال به فکر پاک کردن صورت مسئله نباشند. ما باید معضلات فوتبال را به صورت ریشه‌ای برطرف کنیم!

خداداد با اشاره به مشکلات ابومسلم گفت: شب عیدی مبلغ 10 میلیون تومان تهیه شد و میان اعضای تیم تقسیم شد و نمی‌دانم این بچه‌ها با دریافتی 100 تا 400 هزار تومان برای ‌ماه‌ها فعالیت چگونه باید زندگی‌شان را بچرخانند، آن هم در شرایطی که درآمد کمتر از 15 میلیون ریال زیر خط فقر به شما می‌رود. این بچه‌ها با درآمد حدود 15 هزار تومان در ماه الگویی برای فداکاری، مقاومت و صبوری به حساب می‌آیند و شخصاً شرمنده‌شان هستم.

خداداد در پایان پیرامون احتمال تمدید قرارداد کارلوس کروش گفت: کروش با کارنامه و موفق بوده است و توانسته تیم‌ ملی را به جام ‌جهانی ببرد اما در شکل فوتبال و شیوه بازی تیم کشورمان تغییری ایجاد نشده و امیدوارم اگر کروش ماند، بتواند این تغییر را ایجاد کند، در غیر این صورت یک مربی صاحب سبک خوب دیگر بیاورند و کاری که گاس هیدینک برای فوتبال کره انجام داد، برای فوتبال ایران هم رخ دهد.

 .: Weblog Themes By Pichak :.


http://bj2014.mihanblog.com
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود
  • تی وی بانک
  • تک تاز بلاگ
  • قالب بلاگ اسکای
  •