تبلیغات
تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز - قلعه‌نویی در حاشیه تمرین استقلال در جمع خبرنگاران؛ مصاحبه اکبرپور از پایه غلط بود/مسائل خانوادگی نباید رسانه‌ای شود/افتخار تیم‌ها داشتن ملی‌پوش است

تیم فوتبال بهمن جوان رامهرمز
 
ورزش ضامن سلامتی------پیام آور صلح و دوستی

محل درج آگهی و تبلیغات
 
الریان تیم خوبی است که در لیگ قهرمانان آسیا بهتر از لیگ قطر بازی می‌کند زیرا این تیم در آسیا تقویت شده. من بازی الریان مقابل الجزیره را هم دیدم. بازی سختی مقابل این تیم داریم. سیستم‌های مختلفی را در جریان بازی اجرا می‌کند، 4- 4-2، 3-4-3 و ...
 
سرمربی استقلال در مورد اینکه بعد از باخت مقابل الشباب شرایط برای این تیم سخت شده است، گفت: آن بازی به تاریخ پیوست. ما به آینده فکر می‌کنیم. با آمدن خسرو حیدری خیلی از مشکلات ما حل خواهد شد. متأسفانه آندرانیک تیموریان را از دست دادیم و هاشم بیک‌زاده هم معلوم نیست که به این بازی برسد یا نه. باید ببینیم از بازیکنان مصدوم کدام یک می‌توانند مقابل الریان بازی کنند.
 
سرمربی استقلال با اشاره به شعارهای هواداران استقلال گفت: تماشاگران شرایط ما را نمی‌دانند، اینکه ما با چه شرایطی کار می‌کنیم. بازیکنان ما درون زمین جنگیدند و کم‌کاری نمی‌کنند. شکست هم مقابل الشباب از اتفاقات فوتبال است. اگر آن بازی را می‌بردیم بازیکنان باغیرت می‌شدند. از هواداران می‌خواهم که احساسی شعار ندهند البته این مسائل در همه جای دنیا است. یکی شعار می‌دهد و یکی هم با نشان دادن دستمال سفید اعتراض می‌کند.


 
قلعه‌نویی در مورد این شایعه که او مانع دعوت شدن بیش از 4 بازیکن به تیم ملی شده است، گفت: شما که این سؤال را می‌پرسید خنده‌دار است. این حرف آدم‌هایی است که من یک بار در مورد آنها حرف زدم و 5 میلیون تومان هم جریمه شدم و هنوز هم روی حرفم هستم. هر چه تعداد ملی‌پوشان استقلال بیشتر باشد باعث افتخار من و باشگاه استقلال است. ما در بازی ایران و کره 6 ملی‌پوش داشتیم این باعث افتخار مجموعه استقلال است البته افتخار اولش برای کشور بود و بعد هم برای استقلال. افتخارآمیز است که تعداد ملی‌پوشانش بیشتر باشد. این حرف‌ها را کسانی می‌زنند که من یک بار در مورد آنها حرف زدم و 5 میلیون تومان هم در موردش جریمه شدم.
 
سرمربی استقلال در مورد دیدار تدارکاتی ایران با گینه گفت: نتیجه در بازی تدارکاتی مهم نیست باید ببینیم که هدف از بازی چه بوده است. خیلی خوب است که بازی تدارکاتی انجام شد؛ اما باید ببینید کادر فنی چه اهدافی را از این بازی دنبال می‌کرد و بهتر است در این مورد از خود کادر فنی تیم ملی بپرسید. اما همین که بازی انجام شد خیلی خوب است، نیمه اول همه خیلی بهتر از نیمه دوم بودیم هرچند یکسری ضعف‌ها داشتیم که اگر کادر فنی صلاح بداند به آنها اشاره می‌کند.


 
وی در مورد حضور لوتار ماتئوس در برنامه ورزش از نگاه 2 گفت: کار خیلی قشنگی بود البته من همه برنامه را ندیدم اما آن بخشی از برنامه را که دیدم قشنگ بود و از آن لذت بردم. یکی از چهره‌های بین‌المللی و بازیکنان بزرگ فوتبال دایی را علی خطاب می‌کرد اما ببنید که ما این چهره بین‌المللی‌مان را چقدر اذیت می‌کنیم. عصر، عصر ارتباطات است و هر چه ارتباطات بین‌المللی ما بیشتر باشد خوب است چه در عرصه بین‌المللی، هنر، پزشکی و فوتبال تعامل بین‌المللی بیشتری داشته باشیم، خوب است. من این برنامه را دیدم و خوشحال شدم زیرا در گذشته نمونه این برنامه‌ها را در کشورهای دیگر می‌دیدیم و حسرت می‌خوردیم..: Weblog Themes By Pichak :.


http://bj2014.mihanblog.com
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک

  • دانلود
  • تی وی بانک
  • تک تاز بلاگ
  • قالب بلاگ اسکای
  •